دانلود رایگان تست زنی کنکور با نگاه در ۱۰ ثانیه

دانلود رایگان تست زنی کنکور با نگاه در ۱۰ ثانیه

تست زنی در کنکور با کمترین معلومات

دانلود رایگان تست زنی کنکور با نگاه در ۱۰ ثانیه

با سلام خدمت تمای کاربران سایت بیا تو کنکور

امروز در سایت بیا تو کنکور با سورپرایزی بسیار عالی در خدمت شما هستیم . بسته تست زنی در ۱۰ ثانیه یا همون تست زنی به شیوه نفرات برتر کنکور رو برای شما دوستان عزیز به صورت کاملا رایگان قرار دادیم . شما می تونید در پایین همین مطلب با وارد کردن نام و ایمیل خودتون لینک دانلود رو دریافت کنید و از اون بهره ببرید .

هرگونه استفاده تجاری از این محصول به عهده شخص می باشد و ما هیچ مسئولیتی نداریم .

محتوای مجموعه تست زنی و تخصصی :

این بسته شامل آموزش تصویری کل نکات و تکنیک ها و کتاب تخصصی تست زنی این مجموعه میباشد در پایان مجموعه بیش از ۱۰۰ نمونه تست کنکور حل شده هم جهت تمرین بیشتر قرار داده شده میباشد همچنین از طریق پشتیبانی میتوانید تا شب کنکور از سیستم رفع اشکال استفاده نمایید!!لازم به ذکر میباشد که مجموعه آموزشی ما به صورت کاملا اختصاصی میباشد و به جز این فروشگاه ,هیج فروشگاه و هیچ موسسه ای حق انتشار و فروش اطلاعات مارا ندارند در صورت مشاهده با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد

امیدواریم بتوانیم با این مجموعه تخصصی تست زنی ریاضی و فیزیک که برای رسالت آموزشی و عدالت آموزشی در سراسر کشور آماده نمودیم قدم بسیار کوپکی برای رسیدن به هدف و کنکور شما داشته باشیم!بهتر است بدانید تنها و تخصصی ترین موسسه کنکور که در زمینه راه های تست زنی در کشور فعالیت میکند ما هستیم و تمامی افراد در این موسسه با هیچ موسسه ای همکاری نمیکنند و به صورت انحصاری در موسسه راه دانش مشغول به فعالیت میباشند

دانلود رایگان تست زنی کنکور با نگاه در ۱۰ ثانیه

تجربه نشان داده است که در هر سال کنکور و در هر درس ۲۵% از سوالات کنکور تکرار سالهای گذشته می باشد که شما علاوه بر استفاده روش های تست زنی که در این بسته فرا خواهید گرفت می توانید در مدت زمان کمتر از ۱۰ ثانیه پاسخ صحیح را شکار کنید.

با مجموعه ویژه تست زنی تضمینی گروه آموزشی ما دروس عمومی و ریاضی و فیزیک را در کنکور بالای ۵۰ درصد بزنید!این موضوع هرساله برگزار میشود و با استقبال بی نظیر داوطلبان روبه رو هستیم!تجربه در سال های اخیر کنکور ثابت کرده در درس های ریاضی و فیزیک داوطلبان با توجه به هزینه های زیاد آموزشگاه های کنکور بازهم نمیتونن فقط با استفاده از اطلاعات امتیاز قابل قبولی داشته باشن اما بر خلاف این موضوع اگر کسی تکنیک و مهارت بداند بیشتر تست میزند و امتیاز میگیرد برای همین موضوع ما استفاده این آموزش تخصصی را به شما توصیه میکنیم وبه شما قول میدهیم با یاد گرفتن مطالب آموزشی و تکنیک ها در آزمون سراسری سال ۹۵ در دروس ریاضی و فیزیک درصد بسیار قابل توجهی کسب کرده وحداقل ۱۰ گام از سایر رقیبان و داوطلبان جلوترهستید !!

 

آیا تست زنی با نگاه در ۱۰ ثانیه فقط برای رشته یا درس خاصی کاربرد دارد؟

پاسخ: خیر، این روش برای تمامی رشته ها و مقاطع کاربرد داشته و کلیه داوطلبان به طور مشترک و در یک کلاس آموزش می بینند. فیلم آموزشی نیز برای کلیه رشته ها یکسان است.

با تست زنی با نگاه در ۱۰ ثانیه چند درصد از سوالات را می توان پاسخ داد؟

پاسخ: باید توجه داشته باشید که روش تست زنی با نگاه در ۱۰ ثانیه یک مکمل آموزشی بوده و طبیعتا میزان پاسخگویی آن نیز در هر فرد با توجه به میزان معلومات، هوش و استعداد، سرعت و دقت و … متفاوت است.

چه مدت زمان برای یادگیری روش تست زنی با نگاه در ۱۰ ثانیه لازم است؟

پاسخ: فراگیری روش تست زنی با نگاه در ۱۰ ثانیه اصلا زمانبر نیست، بدین معنی که داوطلب پس از ۴ ساعت آموزش به راحتی می تواند آنرا بر روی سوالات آزمون خود اجرا نموده و در هنگام تست زنی از آن استفاده نماید.

بدون معلومات تا چند درصد می توان با این روش تست زد؟

پاسخ: حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد و هرچه میزان تسلط شما بر مباحث درسی بیشتر باشد این درصد افزایش خواهد یافت.

این روش برای همه دروس عمومی و اختصاصی جوابگو خواهد بود؟

پاسخ: بلی روش ارائه شده برای کلیه دروس عمومی و اختصاصی و تمامی آزمون های استاندارد اعم سراسری تا دکتری کاربرد خواهد داشت.

جزوه های تستی و کنکوری

یک نظر

  1. لینک فرستاده شده به ایمیل اشتباه است

دیدگاه خود را بیان کنید